Oglądane (0) Ulubione
Zobacz wszystkie
Brak wyników wyszukiwania.

Siatki

Zobacz produkty

Siatki do zabezpieczenia w domu i ogrodzie

Siatki zabezpieczające i techniczne do oraz aranżacje z siatek

Siatki sznurkowe i żyłkowe do zabezpieczeń w ogrodzie i domu

Produkujemy siatki polipropylenowe (siatki sznurkowe). Cenimy sobie wysoką jakość wykonania naszych siatek dlatego nasze siatki są bezwęzłowe co daje dłuższą żywotność, ponieważ łączone są już na etapie samej produkcji. Dzięki wykorzystaniu najlepszych materiałów do produkcji nasze produkty są odporne na zmienne warunki atmosferyczne. Materiał wykorzystany do produkcji jest elastyczny i bardzo wytrzymały. Do każdego z naszych klientów podchodzimy indywidualnie, ponieważ satysfakcja i zadowolenie klienta jest naszym priorytetem.

Siatki do zabezpieczenia i aranżacje wystroju wnętrz

Siatki zabezpieczajace dla domu, ochrona balkonow i okien

Dom to przestrzeń, która musi być bezpieczna dla dzieci oraz naszych pupili. Ponieważ jednak jest w nim wiele miejsc, które mogą stanowić potencjalne zagrożenie, takich jak schody czy otwarte okna, warto pomyśleć o zakupie siatki ochronnej, zapewniającej nam komfort i poczucie bezpieczeństwa. Plastikowe siatki na schody albo siatki na okna cieszą się popularnością, ponieważ zabezpieczają przestrzeń nie ingerując przy tym zbytnio w estetykę domu.

Mocne siatki ochronne z tworzywa do zabezpieczenia domu

Sklep Fulo oferuje siatki do zabezpieczeń domu. Dzięki nim nie będą Państwo obawiać się się o losy małych dzieci bawiących się w pobliżu klatki schodowej, albo o to, że kot wyskoczy przez okno lub wypadnie z balkonu podczas beztroskiej zabawy. Sznurkowe siatki ochronne oferujemy w dobrej cenie, dzięki czemu niemal każdy może sobie pozwolić na instalację w swoim domu tego nowoczesnego zabezpieczenia. Siatki, jakie oferujemy, mają różne kolory, dzięki czemu każdy kupujący będzie mógł wybrać kolor, który najbardziej pasuje do wnętrza. Montaż kolorowych siatek na schody może ciekawie urozmaicić wystrój. Siatki ochronne z tworzywa sztucznego są bezpieczne dla ludzi i zwierząt, nietoksyczne, nie powodują uczuleń, a upadek na taką siatkę jest miękki. Często montuje się także siatki na klatki schodowe dla dzieci.

Zabezpieczenie schodów siatką to dobre rozwiązanie dla twojego domu

Siatki ochronne, oferowane przez firmę Fulo, wykonane zostały z odpornego materiału, dzięki czemu powstały produkt jest mocny, a jednocześnie elastyczny. Siatka do ochrony okien to jeden z najprostszych sposobów na to, by szybko i łatwo ochronić przed upadkiem z wysokości dzieci i zwierzęta domowe, dzięki niej nie uciekną także ptaki, trzymane w charakterze pupili. Siatka polipropylenowa jest bardzo łatwa w montażu i demontażu, zakup siatki w ciemnym kolorze sprawi, że nie będzie się ona rzucała w oczy i dopasuje się estetycznie do wystroju. Rozprowadzamy siatki ochronne w korzystnej cenie, w wymiarach dopasowanych do życzeń Klientów.

Produkty w kategorii

Siatka na balkon dla kota Siatka na balkon dla kota
(0)
Siatka na balkon dla kota Siatka zabezpieczająca dla kota na balkon o wymiarach oczka 4,5 x 4,5 cm,

Wysyłka do dni 4 roboczych

8,68 zł
Zobacz więcej
Siatka na schody i poręcze Siatka na schody i poręcze
(0)
Siatka na schody Siatka zabezpieczająca o wymiarach oczek 5 x 5 cm i grubości siatki 2 mm będą,

Wysyłka do dni 4 roboczych

4,32 zł
Zobacz więcej
Ochronna siatka na schody Ochronna siatka na schody
(0)
Dom bezpieczny dla dzieci dzięki siatce ochronnej na schody Oferujemy siatkę do zabezpieczania,

Wysyłka do dni 4 roboczych

4,32 zł
Zobacz więcej

Menu

Menu

Zobacz wszystkie
Brak wyników wyszukiwania.

Aby dodać do ulubionych musisz być zalogowany.

Zaloguj się