Oglądane (0) Ulubione
Zobacz wszystkie
Brak wyników wyszukiwania.

Siatki na tarasy

Zobacz produkty

Idealny taras to nie tylko duży, przestronny taras z widokiem na las czy ogród, ale przede wszystkim to taras bezpieczny. Montaż siatek na tarasie zapewni komfort korzystania i będzie zapewnieniem ochrony przed przedostaniem się do domu niechcianych osobników ? zwierząt oraz ptaków. Siatka na tarasie to także ochrona przed wpadnięciem na taras piłki rzuconej przez dziecko w ogrodzie. Dzięki niej i dzieci będą mogły bawić się swobodnie i rodzice będą mogli się naprawdę zrelaksować.

Ładne siatki ochronne na tarasy

Taras to miejsce, które ma być ładne, funkcjonalne i wygodne. Siatki idealnie się wpisują w przestrzeń tarasu, zapewniając jej większe bezpieczeństwo i niwelując ryzyko przedostania się na taras i do mieszkania na przykład ptaków czy wiewiórek. Oferowane przez nas siatki cechują się estetycznym wyglądem oraz solidnym wykonaniem, które sprawia,że nie tracą swojego pierwotnego wyglądu przez długie lata. Siatka w kolorach jasnych nie jest praktycznie wcale widoczna i świetnie wpisuje się w każdą przestrzeń, nadając jej nowoczesnego sznytu.

Siatki na tarasy łatwe w montażu

Siatki przeznaczone na taras cechują się wysoką odpornością na działanie czynników atmosferycznych. Nie szkodzi im długa ekspozycja na słońcu ani negatywne działanie promieni słonecznych. Siatki nie wymagają demontażu w okresie jesienno-zimowym, są odporne na działanie mrozu, niskich temperatur oraz wiatru. Siatki posiadają niski stopień chłonności wody, dlatego nie zagraża im działanie deszczu oraz śniegu. Siatki na tarasy wykonane z trwałych materiałów nie tracą koloru, nie odbarwiają się i cechują się łatwym i bezproblemowym montażem.

Produkty w kategorii

Asekuracyjne siatki na tarasy Asekuracyjne siatki na tarasy
(0)
Wytrzymała siatka z polipropylenu na taras Siatka na taras to doskonałe zabezpieczenie przestrzeni,

Wysyłka do dni 4 roboczych

8,68 zł
Zobacz więcej

Menu

Menu

Zobacz wszystkie
Brak wyników wyszukiwania.

Aby dodać do ulubionych musisz być zalogowany.

Zaloguj się