Oglądane (0) Ulubione
Zobacz wszystkie
Brak wyników wyszukiwania.
Jesteś w kategorii:
Kojec dla dziecka
Filtruj produkty:

Kojec dla dziecka

Zobacz produkty

Trudno wyobrazić sobie dzieciństwo pozbawione beztroskiej zabawy na dworze. Jeśli posiadamy dom z ogrodem, nasze dziecko z pewnością będzie miało się z czego cieszyć. Aby jednak zabawa na świeżym powietrzu była dla naszego malucha bezpieczna, warto pomyśleć o zbudowaniu kojca, dzięki któremu dziecko będzie przebywało wyłącznie na przyjaznej dla niego, specjalnie przeznaczonej przestrzeni.

Siatki na kojec ogrodowy dla dziecka ? bądź pewien, że twój maluch jest bezpieczny

Sklep Fulo oferuje elastyczne i miękkie siatki z polipropylenu, doskonale nadające się do budowy kojca dla dziecka w grodzie. Polipropylen to organiczny związek chemiczny bezpieczny dla zdrowia i nie powodujący uczuleń. Jest także odporny na urazy mechaniczne i świetnie sprawdza się na dworze. Siatka z niego wykonana nie zniszczy się na deszczu, będzie odporna na promieniowanie UV, wytrzyma także różnego rodzaju nacisk, szarpanie, czy naciąganie.

Kojec dla dziecka na ogrodzie ? sposób na zapewnienie maluchwi beztroskiej zabawy

Musimy pamiętać o tym, że stworzenie bezpiecznego kojca w ogrodzie polega nie tylko tylko na montażu solidnej bariery z siatki sznurkowej. Trzeba wybrać także odpowiednie miejsce dla dziecka ? nie może być ono zbyt nasłonecznione, należy więc wybrać takie miejsce, w którym o każdej porze dnia znajduje się przynajmniej trochę cienia.  Podczas wyboru siatki ochronnej trzeba zwrócić uwagę na to, by oczko nie było zbyt duże, gdyż wtedy dziecko mogłoby zaplątać sobie pomiędzy sznurkami ręce lub co gorsza głowę.

Produkty w kategorii

Menu

Menu

Zobacz wszystkie
Brak wyników wyszukiwania.

Aby dodać do ulubionych musisz być zalogowany.

Zaloguj się