Oglądane (0) Ulubione
Zobacz wszystkie
Brak wyników wyszukiwania.
Jesteś w kategorii:
Siatki na basen
Filtruj produkty:

Siatki na basen

Zobacz produkty

Basen przydomowy daje nam wiele radości, musimy jednak pamiętać o jego odpowiednim zabezpieczeniu, zwłaszcza wtedy, gdy w naszym ogródku przebywają dzieci lub zwierzęta. Siatka sznurkowa rozpięta nad powierzchnią basenu ochroni dzieci oraz psy czy koty przed wpadnięciem do wody.

Siatki do ochrony basenu w dobrej cenie

Nasz sklep oferuje siatki z polipropylenu w bardzo korzystnej cenie, dzięki czemu każdy może sobie pozwolić na profesjonalne i nowoczesne zabezpieczenie przydomowego basenu. Jeśli obawiamy się, że do wody mogą się dostać zanieczyszczenia, takie jak np. liście czy gałęzie z pobliskich drzew, warto zakupić siatkę o małym oczku. Jeśli natomiast chodzi nam głównie o bezpieczeństwo bawiących się przy basenie dzieci, możemy zastosować siatkę z większym oczkiem.

Siatki na przydomowy basen na wymiar

Zdarza się, że w basenach przydomowych topią się ptaki lub inne niewielkie zwierzęta próbujące pić wodę. Aby tego uniknąć, dobrze jest zastosować siatkę do ochrony basenu. Siatka, jaką mamy w ofercie, wykonana została z nietoksycznego materiału, który nie absorbuje wody, jest więc idealna na baseny. Jest odporna na działanie promieni słonecznych, a tworzywo, z jakiego jest zrobiona, to materiał nietoksyczny. Basenowa siatka z polipropylenu wytrzymuje bardzo silny nacisk, zatrzyma więc ciężkie przedmioty, zapewni też bezpieczeństwo dzieciom, gdyż upadając na siatkę nie zrobią sobie one żadnej krzywdy. Posiadamy w swej ofercie siatki w różnych kolorach, dzięki czemu będą mogli Państwo wybrać produkt najbardziej pasujący do wystroju ogrodu.

Produkty w kategorii

Menu

Menu

Zobacz wszystkie
Brak wyników wyszukiwania.

Aby dodać do ulubionych musisz być zalogowany.

Zaloguj się