Oglądane (0) Ulubione
Zobacz wszystkie
Brak wyników wyszukiwania.
Jesteś w kategorii:
Siatki do oczka wodnego
Filtruj produkty:

Siatki do oczka wodnego

Zobacz produkty

Siatki na oczko wodne i basen

Siatka na oczko wodne i zabezpieczenie basenu w ogrodzie

W naszej ofercie posiadamy siatki ochraniające przed wpadnięciem do wody dzieci. Każdą siatkę produkujemy pod wymiary podane przez klienta. Ważna jest dla nas satysfakcja klienta dlatego jako producenci dokładamy wszelkich starań do produkcji naszych siatek i wykorzystujemy najlepsze materiały. Nasze siatki ochraniające wykonane są z polipropylenu oraz polietylenu. Każda z naszych siatek jest odpowiednio przystosowana na warunki pogodowe - między innymi chronione przed promieniami UV.

Siatki produkowane na wymiar na oczka wodne i baseny

Siatki ochronne na baseny, najlepsza jakość

Oczka wodne są ozdobą naszego ogrodu. Trzeba pamiętać jednak o tym, że aby zbiornik wodny nie stanowił zagrożenia dla dzieci lub zwierząt domowych, należy go dobrze osłonić. Pomocna w tym będzie siatka ochronna, którą oferujemy w atrakcyjnej cenie.

Zabezpieczanie oczka wodnego siatką

Ochraniacz na oczko wodne z siatki jest potrzebny nie tylko ze względu na dzieci lub zwierzęta, które mogłyby wpaść do wody podczas zabawy w ogródku. Często główną ozdobą oczka wodnego są ryby, a te trzeba chronić np. przed kotami, które mogłyby próbować na nie zapolować. Ważne jest także utrzymanie wody w czystości. Jeśli nie chcemy, aby wpadały do niej liście lub inne zanieczyszczenia, siatka sznurkowa na oczko wodne również będzie doskonałym sposobem ochrony.

Osłanianie oczka wodnego siatką ze sznurka to znakomite rozwiązanie

W ogrodach zazwyczaj stosuje się siatki osłonowe w kolorze zielonym, jednak jeśli mają Państwo pomysł na inny wystrój, bez problemu znajdziecie w naszym sklepie także siatki w innych barwach.  Ważna jest także wielkość oczka siatki ochronnej. Małe oczko zagwarantuje, że siatka nie tylko będzie asekuracją dla ludzi i zwierząt mogących wpaść do zbiornika, ale też zatrzyma zanieczyszczenia mogące dostać się do wody. Dzięki niej ptaki, często pijące wodę z tego typu zbiorników, nie utoną. Siatki osłonowe na oczko wodne, jakie posiadamy w sprzedaży, wykonane są z materiału najwyższej jakości. Doskonale sprawdza się on w wilgotnych warunkach, jest odporny na urazy mechaniczne oraz na działanie słońca czy mrozu.

Produkty w kategorii

Menu

Menu

Zobacz wszystkie
Brak wyników wyszukiwania.

Aby dodać do ulubionych musisz być zalogowany.

Zaloguj się