Oglądane (0) Ulubione
Zobacz wszystkie
Brak wyników wyszukiwania.
Jesteś w kategorii:
Zabezpieczenie altanki
Filtruj produkty:

Zabezpieczenie altanki

Zobacz produkty

Altanka w naszym ogrodzie to miejsce, dzięki któremu możemy spędzać czas na świeżym powietrzu, a jednocześnie pod dachem. Zdarza się, że w altanach, zwłaszcza tych w ogródkach działkowych, próbują nocować osoby bezdomne, często zagnieżdżają się w nich też dzikie zwierzęta. Łatwo można jednak uniknąć takich nieprzyjemności, dzięki ogrodzeniu altany siatką z tworzywa.

Siatka zabezpieczająca do altany na wymiar

W naszym sklepie mogą Państwo wybrać siatkę w najbardziej odpowiednim dla danego obiektu kolorze. Posiadamy siatki o małym oraz dużym oczku i o różnej grubości sznurka. Zainstalowanie siatki na altanie udaremni dzikim zwierzętom wstęp do niej. Siatki ochronne z polipropylenu idealnie sprawdzają się w warunkach zewnętrznych, ponieważ nie absorbują wilgoci, nie zmieniają swoich właściwości pod wpływem słońca i mrozu. Są odporne na przecieranie, nacisk i uderzenia. Mogą być też Państwo pewni, że siatka z tworzywa nie naciągnie się tracąc przez to na estetyce.

Sznurkowe siatki na altanę są łatwe w montażu i użytkowaniu

Siatki do zabezpieczenia altanek dostępne w dobrej cenie gwarantują, że doskonałą ochronę swego mienia może sobie zapewnić niemal każdy, nawet osoby o niewielkich funduszach. Siatki, jakie oferujemy, powstają przy użyciu innowacyjnych technologii produkcji, dzięki czemu powstaje produkt wysokiej jakości. Siatka z PP jest wytrzymała, dlatego właśnie doskonale sprawdza się jako zabezpieczenie altanki przed zwierzętami, które mogłyby je zdewastować i zanieczyścić, a nawet przed ludźmi, którzy mogliby próbować bez zaproszenia skorzystać z naszej własności.

Produkty w kategorii

Siatka ochronna do altanek Siatka ochronna do altanek
(0)
Niezawodna i funkcjonalna sznurkowa siatka zabezpieczająca z polipropylenu W naszym asortymencie,

Wysyłka do dni 4 roboczych

5,66 zł
Zobacz więcej

Menu

Menu

Zobacz wszystkie
Brak wyników wyszukiwania.

Aby dodać do ulubionych musisz być zalogowany.

Zaloguj się