Oglądane (0) Ulubione
Zobacz wszystkie
Brak wyników wyszukiwania.
Jesteś w kategorii:
Łapacze piłek w ogrodzie
Filtruj produkty:

Łapacze piłek w ogrodzie

Zobacz produkty

Ogród jest miejscem relaksu, rekreacji i wspaniałej zabawy dla dzieci. Tę ostatnią trudno wyobrazić sobie bez gry w piłkę. A ponieważ w ogródku znajdują się także delikatne rośliny oraz przedmioty, które mogłyby zostać uszkodzone piłką, warto pomyśleć o zainstalowaniu siatek na piłkołapy w ogrodzie. Przestrzeń do gry powinna być oddzielona tak, by mocno rzucone piłki nie mogły dosięgnąć okien domu czy zniszczyć zaparkowanego samochodu.

Łapacze piłek w ogrodzie dla ochrony przed zniszczeniami

Aby nasze dzieci mogły się cieszyć beztroską grą w piłkę we własnym ogródku,  warto zapewnić im odpowiednie zabezpieczenie, dzięki któremu nie będą musiały się martwić o zbite szyby, zniszczone wyposażenie ogrodu, czy też o pobliskie rośliny. Siatki na łapacze piłek w ogrodzie, jakie oferujemy, są dostępne w dobrej cenie, dlatego też każdy może sobie na nie pozwolić. Dobrze sprawdzają się w warunkach zewnętrznych, bo znoszą wspaniale zarówno deszcz jak i słońce, nie naciągają się i nie pękają pod wpływem uderzeń.

Zabezpieczenie siatką miejsca do gry w piłkę w ogrodzie

Piłkołapy we własnym ogródku mogą Państwo zamontować bez problemu, gdyż najwyższej jakości siatka sznurkowa jest dostępna w naszym sklepie w bardzo atrakcyjnej cenie. Posiadamy siatki w różnych kolorach, dlatego też można dobrać tę, która idealnie pasuje do danego ogrodu. Wybór zielonej siatki sprawi, że nie będzie się ona wyróżniać od otoczenia, można też wybrać siatkę w wyrazistym kolorze dla nadania ogrodowi innego akcentu.

Produkty w kategorii

Siatki ochronne ogrodowe Siatki ochronne ogrodowe
(0)
Siatki ochronne do ogrodu na łapacze piłek Oferujemy siatkę, która doskonale sprawdzi się jako,

Wysyłka do dni 4 roboczych

6,38 zł
Zobacz więcej

Menu

Menu

Zobacz wszystkie
Brak wyników wyszukiwania.

Aby dodać do ulubionych musisz być zalogowany.

Zaloguj się