Oglądane (0) Ulubione
Zobacz wszystkie
Brak wyników wyszukiwania.
Jesteś w kategorii:
Siatki na ogródek uprawny
Filtruj produkty:

Siatki na ogródek uprawny

Zobacz produkty

Ochrona ogródka uprawnego na działce lub przed domem będzie łatwa dzięki zastosowaniu siatek z tworzywa sztucznego. Ochronią one nasze owoce i warzywa przed zwierzętami, zarówno dzikimi jak i tymi, które mieszkają wraz z nami.

Siatki osłaniające do ogródka

Siatki sznurkowe, jakie oferujemy, doskonale nadają się do ogródka, gdyż dobrze znoszą silne nasłonecznienie i wilgoć. Są także nietoksyczne i odporne na różne czynniki chemiczne oraz na oddziaływanie mechaniczne. Ochronią drzewa owocowe przed ptakami, które chętnie pożywiłyby się naszymi owocami. Osłonią te miejsca w ogródku, w których beztrosko lubi kopać nasz pies. Siatki sznurkowe to nie tylko osłona, gdyż mogą one stanowić rusztowanie dla roślin pnących, takich jak groszek czy bluszcz.

Siatki na ogródek uprawny

Siatki jakie oferujemy doskonale nadają się zarówno do ochrony małych prywatnych ogródków, jaki i dużych upraw. Wybór siatki o małym oczku ochroni nasze uprawy nie tylko przez zwierzętami, ale np. przed gradem, który mógłby zniszczyć nasze plony. Siatki wykonane z polipropylenu są bezpieczne dla zdrowia i nietoksyczne. Są odporne na uderzenia, naciąganie, przecieranie. Do osłony roślin przeważnie wybierane są siatki w kolorze zielonym, gdyż są dyskretne, dzięki czemu możemy widzieć z daleka, jak rozwijają się nasze rośliny. Dzięki siatkom sznurkowym ani dzikie zwierzęta, ani domowe pupile nie zniszczą naszych warzyw i owoców. Marka Fulo przygotowała dla Państwa siatki na ogródek uprawny w bardzo korzystnej cenie, warto więc rozważyć tę dobrą inwestycję w swój ogród.

Produkty w kategorii

Menu

Menu

Zobacz wszystkie
Brak wyników wyszukiwania.

Aby dodać do ulubionych musisz być zalogowany.

Zaloguj się