Oglądane (0) Ulubione
Zobacz wszystkie
Brak wyników wyszukiwania.
Jesteś w kategorii:
Siatki do hodowli ptaków
Filtruj produkty:

Siatki do hodowli ptaków

Zobacz produkty

Siatka grodząca jest niezbędna na każdym wybiegu dla zwierząt. Jeśli trzymamy kilka gatunków zwierząt, pozwala ona wyodrębnić przestrzenie zarezerwowane dla danych osobników, dzięki czemu różne zwierzęta nie będą miały do siebie dostępu i nie będą się atakować. Siatki do hodowli wykonane z wysokiej jakości tworzywa sztucznego idealnie sprawdzają się zarówno w budynkach, jak i w warunkach zewnętrznych. Odporne są też na zęby i pazury zwierząt.

Skuteczna ochrona zwierząt dzięki siatce do hodowli

Zagrożeniem dla hodowli drobiu i innych małych zwierząt są kuny, lisy, a nawet koty domowe. Aby udaremnić im wstęp do naszej woliery, warto zastosować do jej budowy siatki hodowlane, jakie oferujemy. Zostały one wykonane z innowacyjnego materiału bardzo wysokiej jakości, który charakteryzuje się dużą odpornością na oddziaływanie czynników mechanicznych i chemicznych. Doskonale sprawdzają się na dworze, gdyż nie absorbują wody, nie niszczą się pod wpływem słońca czy mrozu. Zaletą siatek z tworzywa jest także to, że nie rdzewieją, tak jak to się dzieje w przypadku grodzeń drucianych, nie posiadają też ostrych krawędzi, o które zwierzęta mogłyby się skaleczyć. Oferujemy siatki o różnej wielkości oczka, dzięki temu będą Państwo mogli wybrać z naszej oferty to, co najbardziej pasuje do indywidualnych potrzeb Państwa hodowli.

Mocna i elastyczna siatka grodząca z pp idealnym rozwiązaniem dla hodowli zwierząt

Podczas grodzenia terenu, na którym przebywają zwierzęta, należy uwzględnić także przegrody pomiędzy terenami przeznaczonymi dla zwierząt różnych gatunków, tak, by zapewnić im bezpieczeństwo, gdyż mogą one próbować walczyć ze sobą. Siatka ochraniająca teren dla zwierząt musi też być bardzo wytrzymała, a produkt, jaki Państwu oferujemy spełnia ten wymóg w stu procentach. Tworzywo, z jakiego wykonana jest nasza siatka, to organiczny związek chemiczny, który jest nietoksyczny i nie uczula. Montaż siatki jest bardzo łatwy, a cena siatki do hodowli, jaką oferujemy, jest na tyle niska, że każdy może sobie pozwolić na jej zakup.

Siatki hodowlane

Siatki do hodowli na woliery dla ptaków; zabezpieczenia siatką ptaków hodowlanych

W naszej ofercie posiadamy siatki hodowlane, które zabezpieczają nasze zwierzęta przed wszelkiego rodzaju drapieżnikami, każdy hodowca powinien pomyśleć o takiej siatce. Dokładamy wszelkich starań aby nasze siatki służyły przez długie lata, dlatego wykorzystujemy do produkcji najlepszej jakości materiały. Istotna jest również dla nas żywotność siatek dlatego nasze siatki są odporne na zmienne czynniki atmosferyczne. Większość naszych produktów wykonane jest z polipropylenu co daje dłuższą satysfakcje z użytkowania.

Siatki hodowlane - siatki na woliery do hodowli, siatki przeciw ptakom, siatki dla zwierząt.

Siatki na woliery - hodowlane

Siatki do hodowli na woliery dla ptaków; zabezpieczenia siatką ptaków hodowlanych

Siatki tworzone na wymiar, woliery hodowlane i zabezpieczenie upraw

Produkty w kategorii

Siatki na ptaki małe oczko Siatki na ptaki małe oczko
(0)
Siatka na ptaki - małe oczko Siatki na ptaki 4x4 o grubości sznura 2mm idealnie sprawdzą się jako,

Wysyłka do dni 4 roboczych

4,98 zł
Zobacz więcej
Siatka hodowlana - ptaki Siatka hodowlana - ptaki
SALE
(0)
Sznurkowe siatki ochraniające na woliery dla ptaków - bezpieczeństwo i wygoda Siatki ochronne na,

Wysyłka do dni 4 roboczych

4,98 zł
Zobacz więcej

Menu

Menu

Zobacz wszystkie
Brak wyników wyszukiwania.

Aby dodać do ulubionych musisz być zalogowany.

Zaloguj się