Oglądane (0) Ulubione
Zobacz wszystkie
Brak wyników wyszukiwania.
Jesteś w kategorii:
Siatki do hodowli kur
Filtruj produkty:

Siatki do hodowli kur

Zobacz produkty

Zabezpieczające siatki do hodowli kur są znakomitym rozwiązaniem do stworzenia wygodnej i komfortowej woliery, pozwalającej z jednej strony na zabezpieczenie kur przed drapieżnikami na wybiegu, a z drugiej zatrzymanie ich na określonej przestrzeni. Siatki ochronne są elastyczne i trwałe, dzięki czemu można stworzyć niemal dowolny kształt woliery dla kur, dostosowanej do naszych potrzeb.

Niezawodna i wytrzymała siatka zabezpieczająca do hodowli kur

Sklep Fulo oferuje siatki zabezpieczające, które są solidnym materiałem do wykonania woliery do przemysłowej hodowli kur oraz do przydomowej klatki dla ptaków. Siatki ochronne są trwałe i mocne, a polipropylen, z którego są wykonane, gwarantuje długą i bezawaryjną żywotność. Siatki ochronne do hodowli kur są odporne na czynniki mechaniczne i atmosferyczne, w tym na wysokie i niskie temperatury, promieniowanie UV, wilgoć czy opady. Bezwęzłowa metoda produkcji powoduje, że sitaki są jeszcze bardziej odporne i solidne.

Siatki ochronne na woliery ? szeroka gama produktów

W asortymencie sklepu Fulo znajdują się niezbędne w hodowli kur siatki z polipropylenu o różnych parametrach. Aby zapewnić bezpieczeństwo ptaków przebywających pod siatką, zaleca się rozmiar oczka siatki zabezpieczającej na tyle małe, aby nie przedostały się przez nie inne ptaki, jak szpaki czy wróble. Polipropylenowe siatki ochronne są koniecznością w hodowli kur, jako zabezpieczenie przed zagrożeniem ze strony zwierząt, jak i przed chorobami przenoszonymi przez inne ptaki.   

Produkty w kategorii

Siatka na woliery dla kur Siatka na woliery dla kur
(0)
Tania siatka do hodowli kur Siatka wykonana jest z nietoksycznego, miękkiego tworzywa, cechuje się,

Wysyłka do dni 4 roboczych

4,98 zł
Zobacz więcej

Menu

Menu

Zobacz wszystkie
Brak wyników wyszukiwania.

Aby dodać do ulubionych musisz być zalogowany.

Zaloguj się