Oglądane (0) Ulubione
Zobacz wszystkie
Brak wyników wyszukiwania.
Jesteś w kategorii:
Siatki do hodowli gęsi
Filtruj produkty:

Siatki do hodowli gęsi

Zobacz produkty

W hodowli gęsi siatki ochronne stanowią niezbędny element, który zapewni bezpieczeństwo ptakom przed ewentualnymi zagrożeniami ze strony innych, dzikich zwierząt. Siatki zabezpieczające umożliwiają przetrzymywanie ptactwa na określonym terenie, co ułatwia kontrolę nad stadem.

Polipropylenowe siatki zabezpieczające do hodowli gęsi ? trwałość i pewność

Marka Fulo proponuje siatki zabezpieczające, wykonane z niezwykle wytrzymałego i odpornego tworzywa sztucznego, czyli polipropylenu. Siatki ochronne przeznaczone do hodowli gęsi są solidne i trwałe, a dzięki swym właściwościom, mogą być użytkowane całorocznie na zewnątrz, ponieważ są odporne na wysokie i niskie temperatury, promieniowanie słoneczne czy mróz. Oferowane przez Fulo siatki ochronne są elastyczne, co pozwala na otrzymanie woliery o dowolnych kształtach. Dodatkowo siatka zabezpieczająca jest odporna na czynniki mechaniczne jak ciągnięcia czy szarpania.

Zabezpieczające siatki do hodowli gęsi ? optymalny wybór

Sklep Fulo posiada w swojej ofercie różnego rodzaju siatki ochronne z polipropylenu, które różnią się od siebie wielkością oczka oraz grubością sznurka, z którego są zrobione. Do hodowli ptaków sugeruje się mniejsze oczka, aby ptaki z zewnątrz nie mogły się dostać do naszej woliery. Siatki zabezpieczające wykonane są metodą bezwęzłową, która nadaje siatce dodatkowej niezawodności.  Proponowane przez Fulo siatki ochronne są proste w montażu, więc można je zamontować samodzielnie. Wysoka jakość siatek marki Fulo gwarantuje długie użytkowanie.

Produkty w kategorii

Menu

Menu

Zobacz wszystkie
Brak wyników wyszukiwania.

Aby dodać do ulubionych musisz być zalogowany.

Zaloguj się