Oglądane (0) Ulubione
Zobacz wszystkie
Brak wyników wyszukiwania.
Jesteś w kategorii:
Siatki do hodowli przepiórek
Filtruj produkty:

Siatki do hodowli przepiórek

Zobacz produkty

W hodowli przepiórek jedną z najważniejszych i niezbędnych rzeczy jest siatka zabezpieczająca, chroniąca ptaki, przede wszystkim przed zagrożeniem z zewnątrz w postaci dzikich zwierząt, jak lisy i kuny, a także chorobami przenoszonymi przez dziko żyjące ptaki. Sklep Fulo posiada w swoim asortymencie siatki ochronne, które spełnią wszystkie potrzeby klientów.

Siatki zabezpieczające z polipropylenu do hodowli przepiórek ? gwarancja niezawodności

Solidne i trwałe siatki zabezpieczające to doskonały wybór do hodowli przepiórek. Dzięki wykorzystania mocnego i niezawodnego tworzywa sztucznego, jakim jest polipropylen, siatki ochronne do hodowli przepiórek są wytrzymałe i odporne na czynniki mechaniczne, jak szarpania i ciągnięcia, jak i czynniki atmosferyczne, między innymi wysokie i niskie temperatury, śnieg, opady deszczu i śniegu, co pozwala na użytkowanie jej również na zewnątrz. Sklep Fulo oferuje sznurkowe siatki ochronne, które są wykonane metodą bezwęzłową, która wzmacnia i zwiększa jej trwałość..

Siatki ochronne do hodowli przepiórek ? bogaty asortyment

Sznurkowe siatki zabezpieczające są dostępne w sklepie Fulo w różnych wariantach, aby móc dostosować odpowiedni rodzaj siatki ochronnej do konkretnej woliery. Sznurkowe siatki zabezpieczające mają różne rozmiary oczek siatki oraz są wykonane ze sznurka o różnej grubości. Polipropylenowe siatki zabezpieczające do hodowli przepiórek są wysokiej jakości i zapewniają długi okres eksploatacji, bez uszczerbku na jakości siatki.

Produkty w kategorii

Menu

Menu

Zobacz wszystkie
Brak wyników wyszukiwania.

Aby dodać do ulubionych musisz być zalogowany.

Zaloguj się