Oglądane (0) Ulubione
Zobacz wszystkie
Brak wyników wyszukiwania.
Jesteś w kategorii:
Siatki do hodowli kaczek
Filtruj produkty:

Siatki do hodowli kaczek

Zobacz produkty

Siatka zabezpieczająca do podstawowy element w hodowli kaczek, który chroni kaczki przed drapieżnikami i innymi ptakami i zapewnia im bezpieczeństwo. Siatki zabezpieczające mogą być wykorzystane jako zadaszenie wybiegu dla kaczek lub jako woliera. Dzięki swoim właściwościom siatki ochronne proponowane przez sklep Fulo są niezwykle elastyczne, więc można za ich pomocą uzyskać dowolne kształty.

Wytrzymałe i odporne siatki zabezpieczające do hodowli kaczek

Sklep Fulo w swoim bogatym asortymencie posiada szereg siatek zabezpieczających, które doskonale się sprawdzą w hodowli kaczek. Siatki ochronne wykonane są z mocnego i trwałego polipropylenu metodą bezwęzłową, dzięki czemu siatki zabezpieczające są odporne i niezawodne. Siatki sznurkowe do hodowli kaczek mogą być stosowane zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz, przez cały rok, ponieważ są odporne na czynniki atmosferyczne jak deszcz, śnieg, mróz, niskie i wysokie temperatury praz promienie UV. Dodatkowo siatki zabezpieczające z polipropylenu są niepodatne na uszkodzenia mechaniczne, jak ciągnięcia i szarpania i nie chłoną wilgoci. Wysoka jakość siatki ochronnej zapewnia długi okres użytkowania.

Szeroki wybór polipropylenowych siatek ochronnych do hodowli kaczek

Oferowane przez sklep Fulo siatki zabezpieczające posiadają różne parametry, to jest różnią się rozmiarem oczka siatki oraz grubością sznurka, użytego do wykonania siatki ochronnej. Siatki zabezpieczające z polipropylenu są proste w montażu, więc można je zainstalować samodzielnie.

Produkty w kategorii

Plastikowa siatka - hodowla Plastikowa siatka - hodowla
(0)
Plastikowa siatka ochronna na woliery do hodowli kanarków oraz innych ptaków Niezawodna, wytrzymała,

Wysyłka do dni 4 roboczych

4,98 zł
Zobacz więcej

Menu

Menu

Zobacz wszystkie
Brak wyników wyszukiwania.

Aby dodać do ulubionych musisz być zalogowany.

Zaloguj się