Oglądane (0) Ulubione
Zobacz wszystkie
Brak wyników wyszukiwania.
Jesteś w kategorii:
Siatki transportowe
Filtruj produkty:

Siatki transportowe

Zobacz produkty

Od tego, czy transport towarów odbywa się zgodnie z przepisami bezpieczeństwa, zależy nie tylko kondycja towarów, jakie przewozimy, ale przede wszystkim też zdrowie i życie osób, które uczestniczą w ruchu drogowym lub pracują przy załadunku i rozładunku towaru. Aby mieć pewność, że chronimy należycie zarówno towar, jak i ludzi, należy zadbać o to, aby przedmioty ułożone na paletach, przyczepach, naczepach itp. nie mogły z nich spaść. Zapewnimy sobie to dzięki zastosowaniu ochronnej siatki transportowej.

Zabezpieczenie w transporcie, jest to siatka transportowa do ochrony towaru

Towar przewożony na statkach lub w samochodach dotrze na miejsce swojego przeznaczenia w stanie nienaruszonym, jeśli zadbany o odpowiednie warunki transportu. Musimy przede wszystkim mieć na uwadze to, aby przedmioty nie przesuwały się i nie zmieniały swojego położenia podczas jazdy, niedopuszczalne jest także to, aby towar lub jego fragmenty spadały podczas transportu. Coraz powszechniejszą metodą zabezpieczania towaru jest stosowanie siatki ochronnej z tworzywa sztucznego. Dzięki niej przedmiotu nie będą spadały, a ponieważ jest ona elastyczna i miękka, nie uszkodzi przedmiotów delikatnych. Zaletą siatki jest także to, że jest ona przejrzysta, widzimy więc, jaki towar znajduje się pod osłoną.

Siatki osłonowe stosowane w transporcie

Siatki z tworzywa sztucznego są bardzo wytrzymałe, dzięki czemu z powodzeniem można stosować je podczas transportu również wielkogabarytowych i ciężkich przedmiotów. Cena siatki transportowej, jaką Państwu oferuje firma Fulo, jest na tyle atrakcyjna, że pozwoli Państwu oszczędzić. Mamy w swojej ofercie siatki o różnej wielkości oczka, dlatego też każdy z naszych Klientów może zapewnić swoim towarom najodpowiedniejszą ochronę, gdyż dzięki siatce o małym oczku będzie można odpowiednio unieruchomić także małe przedmioty, bez obaw o to, że się zgniotą. Materiał, z jakiego wykonane są nasze tanie siatki zabezpieczające jest bardzo wytrzymały, nie trzeba się przejmować tym, że siatka pęknie. Kupując naszą siatkę mają państwo pewność, że będzie można ją długo stosować.

Produkty w kategorii

Menu

Menu

Zobacz wszystkie
Brak wyników wyszukiwania.

Aby dodać do ulubionych musisz być zalogowany.

Zaloguj się