Oglądane (0) Ulubione
Zobacz wszystkie
Brak wyników wyszukiwania.
Jesteś w kategorii:
Siatki na hale produkcyjne
Filtruj produkty:

Siatki na hale produkcyjne

Zobacz produkty

Siatki przemysłowe wykonane z odpornego i elastycznego tworzywa mają bardzo szerokie zastosowanie, dzięki swojej wysokiej wytrzymałości w różnych warunkach. Pełnią rolę grodzeń i zabezpieczeń na terenach budowy, na wysypiskach śmieci, chronią towary w magazynach i podczas transportu. Ponieważ wykonane są z wytrzymałego materiały, służą przez długi czas. Cena siatek na obiekty przemysłowe, jakie oferujemy, jest korzystna i nie uderzy po kieszeni nawet tych, którym zależy na oszczędzaniu pieniędzy.

Zabezpieczające siatki przemysłowe to gwarancja bezpieczeństwa przy pracy

Wytrzymałe siatki z tworzywa sztucznego znajdują szerokie zastosowanie np. w budownictwie, pełniąc rolę asekuracji dla osób pracujących na wysokości. Są też idealnym zabezpieczeniem terenu przed spadającymi z wysoka narzędziami, doskonale też sprawdzają się jak osłona dla transportowanych lub magazynowanych towarów. Często można je też spotkać na wysypiskach śmieci, które muszą być chronione przed wizytą osób niepowołanych, a także przed zwierzętami. Materiał, z jakiego wykonane są nasze tanie siatki na obiekty przemysłowe, to popularne tworzywo, które ma wspaniałe właściwości chemiczne i fizyczne. Dzięki temu siatka się nie naciąga, nie zrywa, wytrzymuje też wysokie i niskie temperatury, jest też odporna na wilgoć.

Idealne siatki do magazynu, na kontenery oraz obiekty produkcyjne

Oferujemy siatki w różnych kolorach, co ma znaczenie w przypadku takich miejsc pracy, w których chcemy aby siatka była dobrze widoczna ze względów bezpieczeństwa. Siatki z tworzywa sztucznego, jakie rozprowadzamy, mają też różne grubości sznurka i różne wielkości oczka, dzięki czemu można wybrać taką, która najlepiej spełni przeznaczone jej zadanie. Może być stosowana w różnych obiektach przemysłowych, zarówno w środku budynków, jak i na zewnątrz. Trudno dziś wyobrazić sobie magazyny, których regały nie są chronione siatkami zabezpieczającymi towar przed upadkiem lub przesuwaniem. Siatka gwarantuje też bezpieczny transport zgodnie z przepisami.

Produkty w kategorii

Menu

Menu

Zobacz wszystkie
Brak wyników wyszukiwania.

Aby dodać do ulubionych musisz być zalogowany.

Zaloguj się