Oglądane (0) Ulubione
Zobacz wszystkie
Brak wyników wyszukiwania.
Jesteś w kategorii:
Siatki budowlane
Filtruj produkty:

Siatki budowlane

Zobacz produkty

Siatki budowlane

Siatki na budowę do zabezpieczenia rusztowania i dachów

W naszej bogatej ofercie siatek posiadamy siatki budowlane, które idealnie nadają się do zabezpieczenia rusztowania i dachów. Bezpieczeństwo jest bardzo ważne szczególnie w takich pracach jak budowa. Staramy się, aby oferowane przez nas siatki spełniały Państwa wszelkie oczekiwania, dlatego już na etapie samej produkcji dokładamy wszelkich starań, abyście się mogli cieszyć na długie lata z żywotności naszych siatek. Materiał wykorzystywany przez nas to wysokiej jakości polipropylen bezwęzłowy. Jest to materiał sznurkowy, który jest elastyczny i bardzo dobrze przyjmuje uderzenia i nie odkształca się; odporny na warunki atmosferyczne. Nasze siatki sznurkowe spiszą się również do elewacji, jak i również jako siatki asekuracyjne.

Siatki budowlane: siatka na rusztowanie, siatka asekuracyjna, siatka dekarska, siatki do ochrony elewacji

Siatki budowlane do zabezpieczenia na wysokości

Zabezpieczenie budowy siatką podczas budowy i pracy budowlańców

Siatki zabezpieczające na rusztowania, ochrona elewacji

Teren każdej budowy musi być zabezpieczony w taki sposób, by zminimalizować ryzyko urazów wśród pracowników, a także by osoby znajdujące się z pobliżu nie były zagrożone. Niezbędne są przy tym siatki budowlane, dzięki którym pracownicy przebywający na dużej wysokości nie są narażeni na upadek, a narzędzia czy gruz, które ewentualnie mogłyby spadać z góry, nie wyrządzą krzywdy pracownikom i przechodniom znajdującym się na dole.

Ochrona terenu budowy siatką tymczasową na ogrodzenie to gwarancja bezpieczeństwa i komfortu pracy

Nienależyta troska o bezpieczeństwo terenu budowy niesie ze sobą ogromne ryzyko. Zdarza się, że w takich przypadkach pracownicy doznają poważnych urazów przy pracy, a nawet giną, zagrożenia związane ze spadaniem dużych i ciężkich elementów obejmują także przypadkowe osoby, które znajdą się w pobliżu. Spadające z góry przedmioty mogą też uszkodzić okoliczne budynki, zaparkowane samochody lub inne obiekty, co naraża nas na poważne koszty, związane z odszkodowaniami. Aby uniknąć takich sytuacji, należy odpowiednio zabezpieczyć teren budowy, a pomocne w tym jest zastosowanie mocnej siatki ochronnej, wykonanej z nowoczesnego tworzywa. Oferujemy siatki o różnej grubości sznurka i różnej wielkości oczka. Siatka z małym oczkiem nie tylko zabezpieczy pracowników, ale też zatrzyma na miejscu nawet małe elementy. Zabezpieczy przed spadającymi z góry kamieniami i gruzem, nie pozwoli, by narzędzia stosowane przy pracy stanowiły niebezpieczeństwo, w razie gdy zostaną upuszczone.

Siatka budowlana w dobrej cenie

Siatki ochraniające na wymiar sprawią, że prace na dachu będą bezpieczne i komfortowe. Dzięki siatce zminimalizujemy ryzyko związane z przesuwającymi się lub spadającymi dachówkami. Materiał, z jakiego wykonane są nasze siatki zabezpieczające, jest wytrzymały na urazy mechaniczne, nie pęka pod wpływem nacisku czy uderzenia, uniesie nawet ciężkie przedmioty. Doskonale nadaje się do prac zewnętrznych, bo jest odporny na wilgoć, słońce oraz mróz. Sama siatka jest mocna, ale zarazem elastyczna i miękka, nie spowoduje więc urazów czy otarć u osób, które na nią upadną.

siatka do prac remontowo budowlanych-censiatka do prac remontowo budowlanych-cen

Produkty w kategorii

Menu

Menu

Zobacz wszystkie
Brak wyników wyszukiwania.

Aby dodać do ulubionych musisz być zalogowany.

Zaloguj się