Oglądane (0) Ulubione
Zobacz wszystkie
Brak wyników wyszukiwania.
Jesteś w kategorii:
Siatki na regały
Filtruj produkty:

Siatki na regały

Zobacz produkty

Siatki ochronne są niezbędnym elementem wyposażenia magazynów i hal produkcyjnych. Celem siatek ochraniających jest zapewnienia bezpieczeństwa pracownikom poprzez zabezpieczenie towarów na regałach magazynowych przed upadkiem i ich ewentualnym uszkodzeniem.

Gwarancja bezpieczeństwa i niezawodności ? siatki zabezpieczające z polipropylenu

Siatki ochronne, rekomendowane przez sklep Fulo do stosowania do regałów w magazynach, są wykonane z polipropylenu, który jest niezwykle wytrzymałym i elastycznym tworzywem sztucznym. Siatki ochronne zapewniają bezpieczeństwo dzięki swojej niezawodności i odporności, bo są niepodatne na takie czynniki mechaniczne jak ciągnięcia i szarpania, więc z powodzeniem mogą być stosowane w przemyśle i handlu. Siatki ochronne wykonane są metodą bezwęzłową, która gwarantuje, że siatka się nie rozwiąże podczas intensywnego użytkowania.

Siatki zabezpieczające na regały w magazynach ? dostosowane do potrzeb

Sklep Fulo oferuje siatki zabezpieczające na regały w magazynach dopasowane do regałów, dzięki czemu gwarantują pełne bezpieczeństwo pracowników i towarów. Siatki ochronne marki Fulo są wysokiej jakości, a ich wytrzymałość i trwałość zapewniają długą, bezawaryjną eksploatację. W szerokim asortymencie Fulo znajdują się siatki ochraniające na regały o zróżnicowanej wielkości oczek oraz grubości sznurka, co zapewnia optymalne dopasowanie siatki zabezpieczającej do potrzeb klientów. Sznurkowe siatki z polipropylenu na regały w magazynach są proste w montażu i można to zrobić samodzielnie.

Produkty w kategorii

Menu

Menu

Zobacz wszystkie
Brak wyników wyszukiwania.

Aby dodać do ulubionych musisz być zalogowany.

Zaloguj się