Oglądane (0) Ulubione
Zobacz wszystkie
Brak wyników wyszukiwania.
Jesteś w kategorii:
Siatki wieszane pod sufity
Filtruj produkty:

Siatki wieszane pod sufity

Zobacz produkty

Siatki zabezpieczające pod sufity to praktyczne rozwiązanie chroniące infrastrukturę sufitową przed uszkodzeniem. Siatka ochronna może być z powodzeniem stosowana na sufity w halach gimnastycznych, produkcyjnych czy przemysłowych, co pozwoli zachować bezpieczeństwo np. lampom, wentylatorom i świetlikom, a przede wszystkim ludziom.

Siatka ochronna na sufity ? bezpieczeństwo i funkcjonalność

Sklep Fulo posiada w swoim asortymencie siatki ochronne wykonane z wysokogatunkowego polipropylenu, przez co siatki zabezpieczające są solidne, trwałe i mocne. Siatki ochraniające są odporne na działania mechaniczne, w tym ciągnięcia, szarpania i uderzenia, między innymi piłką, a także na czynniki atmosferyczne. Sznurkowe siatki zabezpieczające z polipropylenu są wykonane metodą bezwęzłową, dzięki czemu siatki są jeszcze bardziej wytrzymałe i trwałe.

Odporne i trwałe siatki wieszane pod sufity

Siatki zabezpieczające, proponowane pod marką Fulo, są dostępne w szerokim asortymencie. Do wyboru klientów są siatki ochronne o oczkach siatki w różnych rozmiarach i o różnej grubości splotu siatki, aby spełnić oczekiwania wszystkich klientów. Polipropylenowe siatki zabezpieczające są elastyczne i sprężyste, dlatego łatwo dopasowują się do konkretnej przestrzeni. Wysoka jakość siatek zabezpieczających gwarantują bezawaryjne użytkowanie siatki przez wiele lat, bez uszczerbku na jakości siatki ochronnej. Siatki zabezpieczające pod sufity doskonale się nadają do samodzielnego montaży, gdyż są proste w montażu.

Produkty w kategorii

Mocna siatka sufitowa Mocna siatka sufitowa
(0)
Ochronne siatki wieszane pod sufity do zabezpieczenia Trwałość siatki ochronnej i jej wysoka,

Wysyłka do dni 4 roboczych

6,38 zł
Zobacz więcej
Sportowa siatka na sufit Sportowa siatka na sufit
(0)
Niezawodna ochrona z polipropylenu- siatka do zabezpieczania wieszana pod sufity Mocny splot,

Wysyłka do dni 4 roboczych

7,77 zł
Zobacz więcej

Menu

Menu

Zobacz wszystkie
Brak wyników wyszukiwania.

Aby dodać do ulubionych musisz być zalogowany.

Zaloguj się