Oglądane (0) Ulubione
Zobacz wszystkie
Brak wyników wyszukiwania.
Jesteś w kategorii:
Siatki do zabezpieczenia świetlików
Filtruj produkty:

Siatki do zabezpieczenia świetlików

Zobacz produkty

Świetliki znajdujące się na wielu dachach mogą stanowić zagrożenie i niebezpieczeństwo dla osób pracujących na dachu. Siatki zabezpieczające świetliki stosuje się, aby zabezpieczyć świetliki przed przypadkowym uszkodzeniem ze strony osób przebywających na dachu i zapobiec ich ewentualnemu upadkowi z dużej wysokości.

Najwyższa jakość siatki zabezpieczającej na świetliki

Oferowana przez sklep Fulo siatka zabezpieczająca na świetliki jest produkowana z wysokiej klasy tworzywa sztucznego ? polipropylenu. Dzięki zastosowaniu polipropylenu, siatki ochraniające są elastyczne, ale jednocześnie wytrzymałe, trwałe i mocne. Polipropylenowe siatki ochronne są wykonane metodą bezwęzłową, co gwarantuje wysoką jakość i solidność, i zapewnia, że splot siatki się nie rozwiąż.  Sklep Fulo proponuje siatki zabezpieczające z polipropylenu na świetliki odporne na czynniki atmosferyczne, jak opady śniegu i deszczu, wysokie i niskie temperatury oraz promieniowanie UV, co jest istotną kwestią dla siatki ochraniającej świetliki na dachu, narażonej na stałe działanie tych czynników.

Siatka ochraniająca z polipropylenu ? dopasowana do potrzeb

Marka Fulo posiada polipropylenowe siatki ochronne o zróżnicowanych parametrach, co pozwala dobrać siatkę sznurkową odpowiednią do danego świetlika. Siatki zabezpieczające różnią się od siebie rozmiarem oczka siatki oraz grubością sznurka, z którego uszyta została siatka. Sklep Fulo ma w swoim asortymencie siatki ochronne, które zapewniają długi, bezproblemowy okres użytkowania.  

Produkty w kategorii

Menu

Menu

Zobacz wszystkie
Brak wyników wyszukiwania.

Aby dodać do ulubionych musisz być zalogowany.

Zaloguj się