Oglądane (0) Ulubione
Zobacz wszystkie
Brak wyników wyszukiwania.
Jesteś w kategorii:
Siatki do dzielenia magazynu
Filtruj produkty:

Siatki do dzielenia magazynu

Zobacz produkty

Aby zoptymalizować pracę na magazynie, można podzielić jedną, dużą przestrzeń za pomocą siatek zabezpieczających na kilka mniejszych, funkcjonalnych przestrzeni, które ułatwią rozmieszczanie towaru. Dzięki siatkom zabezpieczającym, służącym do dzielenia magazynu, pracownikom magazynu będzie się pracować komfortowo i wygodnie.

Wytrzymałe i niezawodne siatki ochronne do dzielenia magazynu

Siatki zabezpieczające do dzielenia magazynu, proponowane przez sklep Fulo, są wykonane z polipropylenu, niezwykle wytrzymałego i solidnego tworzywa sztucznego, a jednocześnie bardzo elastycznego i rozciągliwego. Dzięki tym właściwościom, siatki ochraniające mogą uzyskać dowolny, wymagany kształt. Siatki zabezpieczające są odporne na czynniki atmosferyczne, jak i na działania mechaniczne, w tym szarpania i rozciąganie. Sznurkowe siatki zabezpieczające wykonane są metodą bezwęzłową, która dodatkowo wzmacnia splot siatki i gwarantuje, że siatka ochronna się nie rozwiąże.

Szeroka gama siatek zabezpieczających do dzielenia magazynu

Sklep Fulo sprzedaje siatki ochraniające z polipropylenu do dzielenia magazynu, które są dostępne w różnych wariantach, w zależności od miejsca i celu zastosowania siatek ochronnych. Polipropylenowe siatki zabezpieczające posiadają różne wielkości oczek siatki oraz są wykonane ze sznurków różnej grubości, dzięki czemu mogą być użyte do dzielenia każdego rodzaju magazynu. Siatki zabezpieczające marki Fulo gwarantują doskonałą jakość i trwałość przez cały okres użytkowania. 

Produkty w kategorii

Menu

Menu

Zobacz wszystkie
Brak wyników wyszukiwania.

Aby dodać do ulubionych musisz być zalogowany.

Zaloguj się