Oglądane (0) Ulubione
Zobacz wszystkie
Brak wyników wyszukiwania.
Jesteś w kategorii:
Siatki na palety
Filtruj produkty:

Siatki na palety

Zobacz produkty

Przewożenie towarów na paletach samochodem ciężarowym niesie za sobą wiele zagrożeń. Aby zapewnić przewożonym na paletach towarom bezpieczeństwo, najlepszym rozwiązaniem jest zabezpieczyć je siatką ochronną, która uchroni ładunek przed wypadnięciem. Siatki zabezpieczające są wytrzymałe, solidne i mocne, a przy tym zachowują elastyczność.

Siatki zabezpieczające na palety ? tylko z wytrzymałego polipropylenu

Sklep Fulo oferuje siatki ochraniające palety, wykonane z niezwykle trwałego i mocnego tworzywa sztucznego, jakim jest polipropylen. Polipropylenowe siatki ochronne są wytrzymałe i odporne na niekorzystne czynniki atmosferyczne jak śnieg, opady deszczu czy śniegu, wysokie i niskie temperatury oraz promieniowanie UV, dlatego można je stosować zarówno na paletach przewożonych wewnątrz, jak i na zewnątrz pojazdu. Dodatkowym atutem siatek zabezpieczających z polipropylenu jest wytrzymałość na czynniki mechaniczne, jak szarpanie i ciągnięcie, dlatego siatki marki Fulo gwarantują wysoką jakość przez długi czas eksploatacji.

Wysoka jakość i szeroki wybór siatek ochronnych na palety  

Siatki zabezpieczające z polipropylenu na palety są trwałe i niezawodne, a bezwęzłowa metoda wykonania siatek dodatkowo je wzmacnia. Sklep Fulo posiada w swoim asortymencie siatki ochraniające o zróżnicowanej grubości sznurka oraz wielkości oczka siatki, aby dobrać odpowiednią siatkę do przewożonego towaru. Sznurkowe siatki zabezpieczające marki Fulo są optymalnym zabezpieczeniem palet podczas transportu.

Produkty w kategorii

Mocna siatka na paletę Mocna siatka na paletę
(0)
Profesjonalne siatki ochronne z małym oczkiem do zabezpieczania palet Supermocna, elastyczna i,

Wysyłka do dni 4 roboczych

8,49 zł
Zobacz więcej
Siatka na palety Siatka na palety
(0)
Na palety siatka ochronna osłonowa z polipropylenu Wykonana z najbardziej trwałego i wytrzymałego,

Wysyłka do dni 4 roboczych

6,38 zł
Zobacz więcej

Menu

Menu

Zobacz wszystkie
Brak wyników wyszukiwania.

Aby dodać do ulubionych musisz być zalogowany.

Zaloguj się