Oglądane (0) Ulubione
Zobacz wszystkie
Brak wyników wyszukiwania.
Jesteś w kategorii:
Siatki na rusztowania
Filtruj produkty:

Siatki na rusztowania

Zobacz produkty

Każda budowa, remont elewacji czy ocieplanie budynku wymaga zachowania specjalnych środków ostrożności. Bezpieczeństwo powinno być zapewnione zarówno pracownikom wykonującym swoją pracę na wysokościach oraz przechodzącym w pobliżu przechodniom. Zabezpieczenie prac siatkami ochronnymi daje skuteczną ochronę dla każdej z grup, zapewniając im oczekiwane bezpieczeństwo i komfort przebywania w pobliżu budowy.

Niezawodne siatki budowlane zabezpieczające rusztowania

Ogromnym atutem siatek wykonanych z polipropylenu jest ich niezwykła sprężystość i elastyczność, dzięki którym skutecznie zabezpieczają, nie ulegając rozerwaniu nawet pod dużym naporem i użyciem ogromnej siły. Ich struktura zapewnia bezpieczeństwo i nie grozi przerwaniem, dlatego są świetnym rozwiązaniem, gdy zależy nam na skutecznym zabezpieczeniu rusztowania. Siatka z przędzy polipropylenowej nie posiada budowy węzłowej zatem nie rozciąga się, nie naciąga i nie ulega przetarciom. Jest w stanie zatrzymać nie tylko spadające fragmenty elewacji, cegły czy dachówki, ale także duże i ciężkie narzędzia.

Siatka na rusztowania z przędzy polipropylenowej

Dzięki wykorzystaniu do budowy siatki tworzywa sztucznego, którym jest polipropylen, siatka charakteryzuje się odpornością na działanie czynników zewnętrznych. Jest odporna na działanie wiatru, wody, wilgoci oraz promieni słonecznych. Może być stosowana w warunkach zewnętrznych bez względu na pogodę czy porę roku. Promieniowanie UV nie wpływa na zmianę jej struktury wewnętrznej czy zewnętrznej, dlatego siatka nie traci kolorystyki i zachowuje estetyczny wygląd przez długi czasu.

Produkty w kategorii

Menu

Menu

Zobacz wszystkie
Brak wyników wyszukiwania.

Aby dodać do ulubionych musisz być zalogowany.

Zaloguj się