Oglądane (0) Ulubione
Zobacz wszystkie
Brak wyników wyszukiwania.
Jesteś w kategorii:
Siatki na stare tynki elewacji
Filtruj produkty:

Siatki na stare tynki elewacji

Zobacz produkty

Skuteczne zabezpieczenie budynku z elewacją przeznaczoną do remontu wymaga użycia trwałej i mocnej siatki ochronnej. Odpadające kawałki tynku potrafią spadać z dużą prędkością, potrafią być sporego rozmiaru i dużej wagi, dlatego zastosowanie siatki o najwyższej wytrzymałości jest koniecznością. Montaż siatki na stare tynki elewacji to bezpieczeństwo nie tylko osób przebywających w pobliżu, ale także ochrona pojazdów, zwierząt, witryn sklepowych i okien znajdujących się w okolicy pękającego i odpadającego tynku.

Wytrzymała siatka na stare tynki elewacji

W sklepie Fulo znajdują się siatki, które doskonale sprawdzą się w celu zabezpieczenia starych tynków elewacji. Wyróżnia je łatwy, bezproblemowy montaż oraz możliwość używania ich przez cały rok bez konieczności demontażu w okresie jesienno-zimowym. Siatka zabezpieczająca posiada niski stopień chłonności wody i jest mrozoodporna. Cechuje ją również odporność na działanie innych czynników atmosferycznych. Siatka nie jest podatna na działanie promieniowania UV, długotrwała ekspozycja na słońcu nie wpływa na zmianę jej struktury wewnętrznej czy zewnętrznej, dzięki czemu nie traci kolorystyki ani sprężystości. Siatka może znajdować się w miejscu o dużej wilgotności powietrza oraz wysokim nasłonecznieniu. Jej trwałości nie zagraża ani wysoka temperatura powietrza, ani niska.

Tania siatka do zabezpieczenia elewacji

Siatki oferowane przez nasz sklep wyróżnia nie tylko wysoka jakość, solidne wykonanie z najwyższej klasy materiałów, ale także atrakcyjna cena.

siatka do prac remontowo budowlanych-cen

Produkty w kategorii

Menu

Menu

Zobacz wszystkie
Brak wyników wyszukiwania.

Aby dodać do ulubionych musisz być zalogowany.

Zaloguj się