Oglądane (0) Ulubione
Zobacz wszystkie
Brak wyników wyszukiwania.
Jesteś w kategorii:
Siatki na autostradę
Filtruj produkty:

Siatki na autostradę

Zobacz produkty

Siatka zabezpieczająca na autostradę jest obecnie jednym z podstawowym elementów wykończeniowych autostrady. Celem siatki ochraniającej na autostradzie jest zapewnienie bezpieczeństwa kierowcom oraz zwierzętom leśnym przed ich wtargnięciem na autostradę, po której poruszają się samochody z dużą prędkością, co może skutkować niebezpiecznymi sytuacjami.

Wytrzymała i niezawodna siatka ochronna ? gwarancja bezpieczeństwa

Siatki zabezpieczające, stosowane na autostradzie, muszą spełniać kryteria bezpieczeństwa i dawać gwarancję niezawodności. Siatki ochraniające w asortymencie sklepu Fulo są solidne, mocne, i przede wszystkim, gwarantują bezpieczeństwo kierowcom i zwierzętom. Siatki zabezpieczające na autostradę są wykonane z polipropylenu, który jest wytrzymały i trwały, a także odporny na opady deszczu, śniegu, niskie i wysokie temperatury oraz promieniowanie słoneczne, co jest niezwykle istotne dla siatki ochronnej na autostradę. Dodatkowo siatki ochronne są wykonane metodą bezwęzłową, dzięki czemu mamy pewność, że siatka się nie rozwiąże.

Optymalny wybór siatki ochronnej na autostrady

Siatki zabezpieczające marki Fulo posiadają zróżnicowane parametry, aby usatysfakcjonować wszystkich klientów. Siatki ochraniające różnią się wielkością oczek oraz grubością sznurka. Na autostradę rekomendowane są siatki zabezpieczające o drobniejszych oczkach, aby małe zwierzęta nie przedostały się przez siatkę i nie wtargnęły na jezdnie. Siatki ochronne marki Fulo na autostradę gwarantują wysoką jakość przez cały okres użytkowania.                  

Produkty w kategorii

Menu

Menu

Zobacz wszystkie
Brak wyników wyszukiwania.

Aby dodać do ulubionych musisz być zalogowany.

Zaloguj się