Oglądane (0) Ulubione
Zobacz wszystkie
Brak wyników wyszukiwania.
Jesteś w kategorii:
Siatki na korty
Filtruj produkty:

Siatki na korty

Zobacz produkty

Oferujemy profesjonalne siatki do ochrony kortów w dobrej cenie. Zostały one wykonane z najlepszego tworzywa, jakie można zastosować produkując piłkołapy. Z naszej bogatej oferty z pewnością wybiorą Państwo to, co doskonale spełni Państwa indywidualne potrzeby.

Zabezpieczanie kortu tenisowego siatką

Tenis ziemny to popularny sport, przy którym wiele osób lubi się relaksować. Szczególne korzyści dla samopoczucia przynosi on zwłaszcza wtedy, gdy gra odbywa się na świeżym powietrzu. Jak wiemy, piłeczki tenisowe są niewielkie i dość twarde, potrzebujemy zatem dobrego zabezpieczenia kortu, by piłki się nie gubiły, a także aby nie czyniły zniszczeń w okolicy i nie stanowiły niebezpieczeństwa dla przechodniów. W charakterze ogrodzenia kortu doskonale sprawdzą się siatki sportowe z polipropylenu PP. Są one produkowane z zastosowaniem najnowocześniejszych technologii, dzięki czemu powstała siatka to materiał bardzo mocny i wytrzymały, nawet przy niewielkiej grubości sznurka.

Tanie siatki na piłkochwyty najwyższej jakości dostępne dla każdego

Atrakcyjna cena oferowanych przez nas produktów sprawia, że nawet osoby o niewielkim budżecie mogą sobie pozwolić na profesjonalną ochronę kortu tenisowego. Dla tego typu obiektu nadają się siatki o małych oczkach. Jeśli zależy Państwu, by zachować dobry widok, warto wybrać siatkę w ciemnym kolorze, np. zieloną lub czarną. Można też zastosować jaskrawe siatki, które dodatkowo urozmaicą przestrzeń. Piłkołapy z siatki sznurkowej nie niszczą piłek i są bezpieczne dla sportowców, są także bardzo odporne na słońce, deszcz i mróz.

Produkty w kategorii

Ochronna siatka do tenisa Ochronna siatka do tenisa
(0)
Ochrona kortu tenisowego będzie prosta dzięki taniej siatce grodzącej Siatka sznurkowa na kort,

Wysyłka do dni 4 roboczych

15,99 zł
Zobacz więcej

Menu

Menu

Zobacz wszystkie
Brak wyników wyszukiwania.

Aby dodać do ulubionych musisz być zalogowany.

Zaloguj się