Oglądane (0) Ulubione
Zobacz wszystkie
Brak wyników wyszukiwania.
Jesteś w kategorii:
Siatki na pola golfowe
Filtruj produkty:

Siatki na pola golfowe

Zobacz produkty

Golf to bardzo ekskluzywny i elegancki sport, który staje się jednak modny w niektórych środowiskach także w Polsce. Uprawianie tego sportu wymaga zainwestowania w różnego rodzaju profesjonalne akcesoria. Konieczne jest także zabezpieczenie pola golfowego siatką, która udaremni wstęp osobom niepowołanym i zwierzętom, a przede wszystkim ochroni okolicę przed twardymi piłkami.

Sznurkowe siatki na pola golfowe to gwarancja doskonałej ochrony

Siatki  z małym oczkiem wykonane z polipropylenu, jakie mamy w swej bogatej ofercie, idealnie nadają się do grodzenia pól golfowych. Są one mocne i elastyczne. Wytrzymują bardzo silny nacisk, są odporne na zrywanie i przecieranie, a przede wszystkim nie niszczeją w warunkach zewnętrznych. Materiał zastosowany do produkcji siatek dzięki swej innowacyjności nie absorbuje wody, doskonale znosi także wysokie i niskie temperatury, nie niszczeje pod wpływem promieniowania słonecznego.

Siatki osłonowe na polu golfowym

Do ochrony przestrzeni przeznaczonej do gry w golfa konieczna jest siatka o bardzo małym oczku. Wybór siatki zielonej lub czarnej sprawi, że nie będzie się ona rzucała w oczy. Dzięki siatce golfowej z tworzywa sztucznego wysokiej jakości grodzenie pól golfowych nabiera profesjonalnego charakteru, nawet w przypadku małych prywatnych obiektów. Piłki do golfa są bardzo twarde, a uderzone z dużą siłą mogą wywołać w otoczeniu duże szkody. Zastosowanie siatki grodzącej z PP eliminuje ryzyko uszkodzenia okolicznych obiektów, gdyż są one na tyle wytrzymałe, że doskonale zniosą wielokrotne silne uderzenia twardym przedmiotem.

Produkty w kategorii

Menu

Menu

Zobacz wszystkie
Brak wyników wyszukiwania.

Aby dodać do ulubionych musisz być zalogowany.

Zaloguj się