Oglądane (0) Ulubione
Zobacz wszystkie
Brak wyników wyszukiwania.
Jesteś w kategorii:
Siatki na place zabaw
Filtruj produkty:

Siatki na place zabaw

Zobacz produkty

Siatki z tworzywa sztucznego mogą pełnić na placach zabaw różne role. Przede wszystkim służą do odgradzania przestrzeni wyznaczonej dla dzieci, zabezpieczania trampolin i innych obiektów służących do zabawy, mogą też służyć do wspinania się, dzięki temu, że są bardzo wytrzymałe. Różnokolorowe siatki w ciekawy sposób aranżują także przestrzeń zabawową dla dzieci.

Siatki z tworzywa doskonałe na place zabaw

Aranżowanie placu zabaw dla dzieci wymaga zwrócenia uwagi na kluczową kwestię, jaką jest bezpieczeństwo. Do dziś spotykamy jeszcze na placach zabaw starego typu elementy wykonane z drutu, który jest nie tylko materiałem twardym, mogącym wywoływać urazy przy uderzeniu, ale często zawiera bardzo ostre elementy, co może być niebezpieczne dla bawiących się dzieci. Nowoczesne rozwiązania dla placu zabaw to między innymi stosowanie elastycznych siatek ochronnych, które w odróżnieniu od siatek drucianych są miękkie i nie powodują skaleczeń czy urazów.

Zabezpieczanie placu zabaw siatką elastyczną

Mocna siatka z polipropylenu doskonale nadaje się do zabezpieczania i aranżacji placów zabaw dla dzieci. Siatka może służyć jako ogrodzenie suchych basenów z piłeczkami, może zabezpieczać przed upadkiem z trampoliny, czy też wreszcie może służyć do wspinania się w parku linowym. Posiadamy w naszej ofercie siatki o małych i dużych oczkach, dzięki czemu każdy Klient będzie mógł wybrać z naszej oferty to, co interesuje go najbardziej. Tanie siatki sznurkowe marki Fulo są dostępne w różnych kolorach, dzięki czemu plac zabaw stanie się wesołym miejscem.

Produkty w kategorii

Menu

Menu

Zobacz wszystkie
Brak wyników wyszukiwania.

Aby dodać do ulubionych musisz być zalogowany.

Zaloguj się