Oglądane (0) Ulubione
Zobacz wszystkie
Brak wyników wyszukiwania.
Jesteś w kategorii:
Siatki do linii produkcyjnych
Filtruj produkty:

Siatki do linii produkcyjnych

Zobacz produkty

W halach przemysłowych i wytwórczych dochodzi do różnego rodzaju wypadków przy pracy spowodowanych między innymi nieuwagą pracowników czy złą organizacją miejsca pracy. Praktycznym i funkcjonalnym elementem fabryk i hal produkcyjnym, podnoszącym bezpieczeństwo, jest siatka ochronna do linii produkcyjnych, która uniemożliwia wydostanie się towarów z linii produkcyjnych.                    

Solidne i wytrzymałe siatki zabezpieczające do linii produkcyjnych

W bogatym asortymencie sklepu Fulo są siatki ochronne wykonane z wysokogatunkowego polipropylenu, które są trwałe, mocne i wytrzymałe. Sznurkowe siatki ochraniające do linii produkcyjnych są wykonywane metodą bezwęzłową, która wzmacnia konstrukcję siatki i zapewnia, że siatka się nie rozwiąże podczas użytkowania, gwarantując bezpieczeństwo pracowników. Polipropylenowe siatki zabezpieczające marki Fulo są odporne na czynniki atmosferyczne, jak opady śniegu, wysokie i niskie temperatury, promienie UV, więc mogą być stosowane zarówno wewnątrz hali produkcyjnej, jak i na zewnątrz. Siatki ochronne na linie produkcyjne są wytrzymałe na działania mechaniczne, jak szarpania i ciągnięcia, dlatego mogą być wykorzystywane nawet w trudnych warunkach.

Duży wybór wytrzymałych i niezawodnych siatek ochraniających na linie produkcyjne

Sklep Fulo oferuje siatki zabezpieczające do linii produkcyjnych w różnych wariantach, ze względu na rodzaj produkcji można wybrać drobne lub większe oczka siatki. Sznurkowe siatki różnią się również grubością sznurka, w zależności od potrzeb klientów.

Produkty w kategorii

Menu

Menu

Zobacz wszystkie
Brak wyników wyszukiwania.

Aby dodać do ulubionych musisz być zalogowany.

Zaloguj się