Oglądane (0) Ulubione
Zobacz wszystkie
Brak wyników wyszukiwania.
Jesteś w kategorii:
Ogrodzenia ochronne maszyn
Filtruj produkty:

Ogrodzenia ochronne maszyn

Zobacz produkty

W przemyśle istotną kwestią jest bezpieczeństwo pracowników i osób postronnych oraz ochrona maszyn i urządzeń przed uszkodzeniami oraz zanieczyszczeniami. Optymalnym rozwiązaniem są ogrodzenia ochronne maszyn z siatki zabezpieczającej, która gwarantuje bezpieczeństwo i niezawodność.

Wytrzymałe i mocne siatki zabezpieczające na ogrodzenia ochronne maszyn

Sklep Fulo posiada w swojej ofercie siatki ochronne, wyprodukowane z polipropylenu, które znakomicie się sprawdzą jako ochronne ogrodzenie maszyn i urządzeń w przemyśle. Polipropylenowe siatki zabezpieczające są trwałe, mocne i wytrzymałe, a bezwęzłowy sposób wykonania dodatkowo wzmacnia strukturę siatki. Sznurkowe siatki ochraniające na ogrodzenia maszyn są odporne na czynniki atmosferyczne, takie jak opady deszczu i śniegu, promieniowanie UV oraz wysokie i niskie temperatury, dlatego mogą być stosowane również na zewnątrz. Dodatkowo siatki ochronne nie chłoną wilgoci, więc utrzymują wysoką jakość przez całą długość użytkowania. Polipropylenowe siatki zabezpieczające są wytrzymałe na działania mechaniczne, jak ciągnięcia, szarpania, uderzania oraz duże obciążenia, co jest dużym atutem przy ochronie maszyn.

Funkcjonale i trwałe polipropylenowe siatki na ogrodzenia ochronne maszyn

Siatki zabezpieczające marki Fulo są zróżnicowane pod względem rozmiaru oczek siatki oraz grubości sznurka, użytego w produkcji siatek, aby realizować różne zamówienia klientów. Sznurkowe siatki na ogrodzenia ochronne maszyn gwarantują bezpieczną pracę pracowników i urządzeń.

Produkty w kategorii

Siatki ochronne Siatki ochronne
(0)
Skuteczne ogrodzenie maszyn czyli ochronna siatka z polipropylenu do maszyn Ogrodzenie maszyn,

Wysyłka do dni 4 roboczych

6,38 zł
Zobacz więcej

Menu

Menu

Zobacz wszystkie
Brak wyników wyszukiwania.

Aby dodać do ulubionych musisz być zalogowany.

Zaloguj się