Oglądane (0) Ulubione
Zobacz wszystkie
Brak wyników wyszukiwania.
Jesteś w kategorii:
Grodzące przestrzeń załadunkową
Filtruj produkty:

Grodzące przestrzeń załadunkową

Zobacz produkty

Siatki grodzące przestrzeń załadunkową

Siatka do zabezpieczenia przestrzeni załadunkowej na naczepie i przyczepach ciężarowych.


Ochrona transportowanych towarów i różnego rodzaju produktów ma ogromne znaczenie. Podczas dalekich podróży transportowych poszczególne rzeczy narażone są m.in. na wypadnięcie, uszkodzenia. I właśnie w tym kontekście swoje funkcje idealnie spełniają siatki grodzące, które są w stanie nie tylko zabezpieczyć, ale i oddzielić przestrzeń załadunkową.

Grodzie do oddzielenia towrów i przedmiotów

Oddzielenie towarów w transporcie

Siatki do dzielenia załadunku - grodzenie przestrzeni załadunkowej.

Klient może wybrać dowolny rozmiar, w jakim ma zostać uszyta siatka. Parametry podlegające indywidualnemu dopasowaniu to również grubość sznurków, metoda wykonania oraz wielkość oczek w siatce. Dzięki temu można dopasować siatkę idealnie do przestrzeni załadunkowej, jaka ma zostać oddzielona bądź do transportowanych towarów. Siatki grodzące wykonywane są metodą bezwęzłową, która zapewnia maksymalną trwałość lub też węzłową, wcale nie gorszą. Do produkcji sznurków służy poliuretan oraz polietylen. Materiały te gwarantują należytą elastyczność wykonanej konstrukcji siatki. Nie odkształcają się, po zdjęciu i chęci zastosowania w innym miejscu, siatka powraca do swoich pierwotnych kształtów, oferując ponownie te same funkcje. Sprawdza się doskonale w warunkach zewnętrznych, ponieważ jest odporna na działanie różnego rodzaju czynników atmosferycznych, nawet warunków wysoce ekstremalnych. Nie traci swoich właściwości w niskich temperaturach, podczas mrozów, jak i w czasie upałów, gdy silne promieniowanie słoneczne jest w stanie dokonać uszczerbku na innego rodzaju materiałach ochronnych. Siatka nie traci także swojej barwy, a Klienci mogą wybrać spośród kilku kolorów sznurków, by przestrzeń załadunkowa została odgrodzona estetycznie bądź też spełniania najwyższe wymagania pod tym względem.

Grodzie z siatki do transportu

Grodź z siatki do rozdzielenia towarów w przestrzeni załadunkowej

Siatka do zabezpieczenia przestrzeni załadunkowej na busie, naczepie i przyczepach ciężarowych.

Siatka nie wchodzi również w reakcje z rozmaitymi substancjami, nie są jej straszne kwasy, zasady oraz sole. Nie zmienia pod wpływem ich działania swoich właściwości. Wielkość oczek może zostać dobrana w taki sposób, by cała konstrukcja zapewniała odgrodzenie przestrzeni ładunkowej, w takim stopniu, jak wymaga tego miejsce bądź życzy sobie Klient. Do tego jest to rozwiązania niezwykle ekonomiczne, a siatka jest również łatwą do utrzymania w czystości. W porównaniu do innego rodzaju przegród odgradzających posiada o wiele więcej zalet, a jej cena jest stosunkowo niska, przy zachowaniu wysokiej jakości wykonania.

Produkty w kategorii

Menu

Menu

Zobacz wszystkie
Brak wyników wyszukiwania.

Aby dodać do ulubionych musisz być zalogowany.

Zaloguj się