Oglądane (0) Ulubione
Zobacz wszystkie
Brak wyników wyszukiwania.
Jesteś w kategorii:
Siatki na palety
Filtruj produkty:

Siatki na palety

Zobacz produkty

Siatki na palety

Siatki na palety zabezpieczające przed wypadnięciem towaru i ochrona przed kradzieżą


Bezpieczne przewożenie towaru na paletach

Branża transportowa to niebywale wymagająca dziedzina, która stawia bardzo duże wymagania. Należy mieć świadomość, że nie wystarczy sprawny samochód ciężarowy i doświadczony kierowca, aby świadczyć podobne usługi. Tutaj potrzebna jest wiedza na wiele tematów oraz znajomość zasad bezpieczeństwa i co więcej, stosowanie się do nich.

Siatka do zabezpieczenia palety z towarem

Siatka do palet z towarem


Dla zabezpieczenia towaru

Kierowca ma bardzo odpowiedzialną pracę, z czego wielu bardzo często nie zdaje sobie sprawy. Przewozi on towar, który ma dostarczyć we wskazane miejsce bez jego uszkodzenia. Duża ilość palet nie ułatwia mu tego zadania, ponieważ istnieje niebezpieczeństwo, że pod wpływem nierówności na drodze, gwałtownego hamowania czy błędu samego kierowcy towar zostanie naruszony. Brak odpowiedniego zabezpieczenia jest dodatkowym zagrożeniem, które wpływa na transport produktów w warunkach do tego nieprzystosowanych.

Jak zabezpieczyć paletę z towarem?

Towar może zostać zabezpieczony odpowiednia siatką. W ten sposób mamy pewność, że jest on stabilny i nie wysunie się z palety, co mogłoby spowodować, że cała konstrukcja zostanie naruszona i tym samym towary zaczną się o siebie obijać. Siatki również zabezpieczają towar przed kradzieżą. Nie zawsze kierowca ma pełną kontrolę nad tym, co przewozi. W przerwie podczas postoju na parkingu towar zostaje pozostawiony bez żadnego nadzoru, na co złodzieje tylko czekają. Siatka utrudnia wyjęcie towaru i tym samym chroni go przed kradzieżą czy uszkodzeniem.

Zabezpieczenie towaru na paletach

Zabezpieczenie towaru na palecie w transporcie

Zabezpieczenie towaru na palecie w transporcie

Siatki zabezpieczające oprócz tego, że wykorzystywane podczas transportu, spełniają doskonale funkcję ochronną podczas magazynowania. Towar zawsze jest dobrze zabezpieczony i zmniejsza to ryzyko jego uszkodzenia. BAGAN proponuje siatki o różnej wielkości oczek, grubości linki i wykonane z różnego materiału. Można również wybrać ich kolor od uniwersalnego czarnego po bardziej wyrazisty zielony, żółty czy niebieski. Drugie rozwiązanie ma jedną bardzo dużą zaletę. Siatka jest widoczna, co również odstrasza potencjalnego złodzieja, który świadomy zabezpieczenia, nie próbuje zdobyć towaru.

Produkty w kategorii

Menu

Menu

Zobacz wszystkie
Brak wyników wyszukiwania.

Aby dodać do ulubionych musisz być zalogowany.

Zaloguj się