Oglądane (0) Ulubione
Zobacz wszystkie
Brak wyników wyszukiwania.
Jesteś w kategorii:
Siatki ochronne na okna
Filtruj produkty:

Siatki ochronne na okna

Siatki zabezpieczające na okna do hali sportowej, zabezpieczenie okien na sali gimnastycznej
Zobacz produkty

Siatki ochronne na okna

Siatki zabezpieczające na okna do hali sportowej, zabezpieczenie okien na sali gimnastycznej.

Zabezpieczenie okien na halach sportowych to bardzo ważny element. Dzięki zastosowaniu naszych siatek na okna macie Państwo gwarancję użytkowania ich przez wiele lat. Konstrukcja siatek została wykonana z wysokiej jakości materiałów- między innymi z polipropylenu. Polipropylen to materiał idealnie nadający się na tego typu zabezpieczenia, ze względu na bezwęzłowe połączenie oczek sprawi, że nasza siatka nie ulegnie zniszczeniu podczas uderzeń piłką. Dzięki swojej elastyczności również nie ulegnie odkształceniu. Polipropylen to materiał również odporny na warunki pogodowe, przede wszystkim na promieniowanie słoneczne UV. Do naszych siatek polecamy również zestaw montażowy, który w szybki sposób pozwoli Państwu na zamontowanie siatki. Zestaw ten zawiera: Linkę stalową w powłoce PCV o grubości 4mm, karabińczyki, śruby rzymskie, zaciski.

Siatki zabezpieczające okna w halach sportowych

Okna w hali sportowej, siatki ochronne na wymiar

Nawet najlepsza wentylacja nie zastąpi na hali sportowej prawdziwego okna, które zapewnia obiektowi naturalne światło, korzystnie wpływając na samopoczucie zawodników, a także przyczyniając się do oszczędności na energii elektrycznej. Wiele hal sportowych i sal gimnastycznych ma duże okna, które jednak trzeba właściwie zabezpieczyć przed stłuczeniem.

Siatki ochronne na okna hali sportowej w atrakcyjnej cenie

Sklep Fulo oferuje siatki elastyczne, wykonane z polipropylenu. Jest to organiczny związek chemiczny idealny do produkcji siatek ochronnych, gdyż są one dzięki swej elastyczności bardzo wytrzymałe na urazy mechaniczne a przy tym nie powodują otarć czy innych uszkodzeń na piłkach. Łatwa w montażu siatka z tworzywa sztucznego zagwarantuje właściwą i profesjonalną ochronę okien, niezależnie od ich wielkości.

Radość ze sportu bez obaw o wybite szyby dzięki siatkom sznurkowym

Podczas wyboru siatki na okno hali sportowej należy wziąć pod uwagę, jakie piłki będą używane na sali. Jeśli będą to wyłącznie duże piłki do koszykówki, siatkówki czy piłki nożnej, wystarczy nam siatka o dużym oczku. Jeśli jednak na hali będą rozgrywane mecze tenisa, należy wybrać siatkę z mniejszym oczkiem, dzięki czemu nie przepuści ona nawet małych piłek. Siatki oferowane przez markę Fulo są odporne na uszkodzenia, nie naciągają się też pod wpływem uderzeń i nacisku, dzięki czemu na długo zachowują estetyczny wygląd. Piłkochwyty wykonane z tego rodzaju siatek zdają egzamin także podczas wielokrotnych i częstych uderzeń.

Produkty w kategorii

Menu

Menu

Zobacz wszystkie
Brak wyników wyszukiwania.

Aby dodać do ulubionych musisz być zalogowany.

Zaloguj się