Oglądane (0) Ulubione
Zobacz wszystkie
Brak wyników wyszukiwania.

Siatki na balkon

Zobacz produkty

Siatki dla kota na balkon

Siatki zabezpieczajace produkowane na wymiar na balkony i okna

Siatka dla kota zabezpieczająca balkon, zabudowa balkonu siatką

Chcielibyśmy przedstawić Państwu siatki dla domowych zwierząt między innymi dla kotów. W naszej ofercie posiadamy szeroki wybór siatek zabezpieczających przed wypadnięciem np. z balkonu, które dzięki wykonaniu z polipropylenu bezwęzłowego, są odporne na zmiany temperatur. Polipropylen jest również odporny na działanie promieni UV. W naszej ofercie polipropylenowych siatek posiadamy szeroki wybór kolorów oraz możliwość wyboru oczek odpowiadających Państwa oczekiwaniom. Każdą siatkę przygotowujemy indywidualnie dla naszych klientów.

Siatki balkonowe, zabezpieczenie przed wypadnięciem kotów

Zabezpieczenie przestrzeni domowej to niezwykle istotna kwestia. Zwłaszcza jeśli mieszka w nim aktywny i niezwykle ciekawy osobnik jakim zwykle bywają koty. Skoczne, zwinne i nieustannie próbujące wszędzie się wspinać, mogą być mało bezpieczne w mieszkaniach z balkonem, zwłaszcza tych znajdujących się na wysokich kondygnacjach. Aby zapewnić im optymalne bezpieczeństwo i zniwelować ryzyko wypadnięcia, warto zamontować w okach i na balkonach wytrzymałe i niezwykle estetyczne siatki polipropylenowe.

Trwałe siatki dla kota na balkon i okna

siatka%20dla%20kota%20na%20balkon-cena-fsiatka%20dla%20kota%20na%20balkon-cena-f

Montaż siatek na balkonach i oknach jest niezwykle łatwy i szybki, a zamontowanie siatki w tych miejscach domu ustrzeże naszego pieszczocha przed nieszczęśliwym wypadkiem. Siatki są całkowicie bezpieczne dla kota, ich miękka struktura nie powoduje otarć, a hipoalergiczne właściwości w żaden sposób go nie uczulą. Siatki są trwałe i odporne na działanie czynników mechanicznych. Nie ulegną rozdarciu, rozciągnięciu, czy przetarciu. Ostre zęby czy pazurki nie będą wstanie ich w żaden sposób uszkodzić.

Niezawodne siatki dla kota na balkon czy okna

Siatki wykonane są z najwyższej klasy materiałów oraz z uwzględnieniem wysokich standardów jakościowych i wytrzymałościowych. Świetnie wpisują się w każdą aranżację mieszkania oraz balkonu. Siatki w białym kolorze są praktycznie niezauważalne i zdają się być transparentne. Ich solidne wykonanie sprawia, że nie tracą swojej elastyczności, sprężystości, struktury czy koloru. Długa ekspozycja na słońcu nie wpływa na utratę barwy czy pojawienie się jakichś odbarwień.

Produkty w kategorii

Siatka na balkon dla kota Siatka na balkon dla kota
(0)
Siatka na balkon dla kota Siatka zabezpieczająca dla kota na balkon o wymiarach oczka 4,5 x 4,5 cm,

Wysyłka do dni 4 roboczych

8,68 zł
Zobacz więcej

Menu

Menu

Zobacz wszystkie
Brak wyników wyszukiwania.

Aby dodać do ulubionych musisz być zalogowany.

Zaloguj się