Oglądane (0) Ulubione
Zobacz wszystkie
Brak wyników wyszukiwania.

Siatki na schody

Zobacz produkty

Siatki do schodów i klatek schodowych

Wysokiej jakości siatki pod wymiar dla domu

Siatka do zabezpieczająca schodów

Dla naszych klientów przygotowujemy siatki zabezpieczające na schody oraz naszych pociech. Zależy nam na bezpieczeństwu oraz na zadowoleniu klienta, dlatego produkujemy siatki pod każdego klienta indywidualnie. Wykorzystujemy w tym celu najlepsze materiały do produkcji. Dzięki swojemu mocnemu wykonaniu nasze sznurkowe siatki cechują się dużą wytrzymałością. Nasze siatki są bezwęzłowe co wydłuża żywotność siatki. Polipropylenowe siatki są również elastyczne, nie rozciągają się, co zapewnia naszym klientom komfort z użytkowania. Posiadamy w naszej ofercie dużą bazę kolorów i każdy klient znajdzie coś dla siebie. Do profesjonalnego montażu siatek polecamy również zestaw montażowy, który pozwoli na profesjonalne i szybkie zamontowanie siatki.

Siatki zabezpieczające klatki schodowe i łóżka dziecięce

Bezpieczeństwo w miejscu zamieszkania to ważna sprawa, o której myśli każdy rozsądny i odpowiedzialny właściciel mieszkania czy osoba odpowiedzialna za komfort i wyposażenie budynku. Często wysokie klatki schodowe i strome schody wymagają dodatkowych zabezpieczeń, bo ryzyko jakie niesie ze sobą ewentualny upadek jest zbyt duże. Warto zainwestować w zabezpieczenie siatkami z polipropylenu i czuć się naprawdę dobrze zabezpieczonym.

Siatki na poręcze schodów i klatki schodowe w atrakcyjnej cenie

Siatki oferowane w sklepie Fulo charakteryzują się świetną jakością oraz niezwykle atrakcyjną ceną. Wyróżnia je bezproblemowy montaż, estetyka wykonania oraz przede wszystkim skuteczność ochrony. Siatki, które polecamy na poręcze schodów oraz na klatki schodowe będą zapewniały bezpieczeństwo użytkownikom tych miejsc, stanowiąc ochronę głównie dla dzieci, osób z zawrotami głowy czy innymi dysfunkcjami. Siatki wpiszą się w każdy styl budownictwa czy aranżacji wnętrza. Podniosą komfort i bezpieczeństwo, sprawiając, że miejsce, które będą zabezpieczać będzie jeszcze bardziej przyjazne dla osób poruszających się tymi drogami.

Wytrzymałe siatki na klatki schodowe i poręcze schodów

Oferowane przez nas siatki przeznaczone do zabezpieczania schodów, poręczy i klatek schodowych wykonane zostały z mocnych i trwałych materiałów. Cechują się wysoką wytrzymałością i skuteczną ochroną. Siatki wykonane z polipropylenu są niezwykle miękkie, elastyczne i sprężyste. Posiadają wysoki poziom odporności na działanie wody i są całkowicie odporne na działanie niskich i wysokich temperatur.

Produkty w kategorii

Siatka na schody i poręcze Siatka na schody i poręcze
(0)
Siatka na schody Siatka zabezpieczająca o wymiarach oczek 5 x 5 cm i grubości siatki 2 mm będą,

Wysyłka do dni 4 roboczych

4,32 zł
Zobacz więcej

Menu

Menu

Zobacz wszystkie
Brak wyników wyszukiwania.

Aby dodać do ulubionych musisz być zalogowany.

Zaloguj się