Oglądane (0) Ulubione
Zobacz wszystkie
Brak wyników wyszukiwania.
Jesteś w kategorii:
Siatki na wysypisko śmieci
Filtruj produkty:

Siatki na wysypisko śmieci

Zobacz produkty

Siatki na wysypiska śmieci

Siatka na wysypisko śmieci i do zabezpieczenia sortowni odpadów komunalnych

Siatki z przeznaczeniem na wysypiska śmieci, szczególnie siatki o drobnych oczkach idealnie spiszą się w tej kategorii. Siatki są wykonane z polipropylenu i polietylenu. Wszystkie siatki są bezwęzłowe, co zapewni Państwu wytrzymałość siatek na długie lata. Materiał przystosowany jest do zmieniających się warunków pogodowych, nie ulega zniszczeniu podczas deszczów i jest również odporny na promieniowanie słoneczne. Jako producenci staramy się aby oferowany przez nas asortyment siatek był dopasowany, dlatego każdą siatkę wykonujemy na specjalne zamówienie klienta. Podczas zamówienia prosimy o podanie dokładnych wymiarów obiektu na którym ma znajdować się dana siatka, oraz o wybór wielkości oczka i grubości sznurka, jak i odpowiedniego koloru.

Siatki na wysypisko śmieci - ogrodzenie wysypiska odpadów

Siatki zabezpieczające na wysypiska i sortownie śmieci

Wysypisko śmieci powinno być zagrodzone i zabezpieczone przed wywiewaniem śmieci na tereny przyległe, a tym samym przed zanieczyszczaniem środowiska. Siatki zabezpieczające będą doskonałym materiałem na ogrodzenie składowiska śmieci, które będzie funkcjonalne, a do tego niedrogie.

Trwała i wytrzymała siatka ochronna na wysypisko

Sklep Fulo posiada w swoim bogatym asortymencie siatki zabezpieczające z wysokogatunkowego polipropylenu, które są optymalne do ogrodzenia wysypiska śmieci. Siatki zabezpieczające są trwałe, mocne i solidne, dlatego sprawdzą się w trudnych warunkach, jakim jest wysypisko. Dodatkowo siatki ochronne z polipropylenu są odporne na czynniki atmosferyczne, jak opady deszczu i śniegu, wysokie i niskie temperatury, wiatr oraz promieniowanie słoneczne, dlatego mogą być użytkowane na zewnątrz. Sznurkowe siatki zabezpieczające są również odporne na czynniki mechaniczne, jak szarpanie, rozplątanie czy zerwanie, dzięki zastosowaniu bezwęzłowej metodzie produkcji.

Siatki ochronne na wysypisko ? różne parametry

Siatki zabezpieczające na wysypisko śmieci powinny być wytrzymałe, trwałe i niezawodne. W ofercie sklepu Fulo są sznurkowe siatki ochronne o zróżnicowanych parametrach, ale do ogrodzenia wysypiska śmieci rekomenduje się siatki o drobnych oczkach siatki, ze względu na małe rozmiary śmieci, które mogłyby się przedostać i zanieczyścić przyległe tereny. Siatki zabezpieczające marki Fulo to gwarancja niezawodności i trwałości, przez cały okres eksploatacji.

Produkty w kategorii

Tania siatka na wysypisko Tania siatka na wysypisko
(0)
Tania siatka na wysypisko Siatka na wysypisko o rozmiarach oczek 5 x 5 cm i grubości siatki 2 mm,

Wysyłka do dni 4 roboczych

4,32 zł
Zobacz więcej

Menu

Menu

Zobacz wszystkie
Brak wyników wyszukiwania.

Aby dodać do ulubionych musisz być zalogowany.

Zaloguj się