Oglądane (0) Ulubione
Zobacz wszystkie
Brak wyników wyszukiwania.
Jesteś w kategorii:
Siatki na hale sportowe
Filtruj produkty:

Siatki na hale sportowe

Zobacz produkty

Siatki na hale sportowe

Siatki sznurkowe do zabezpieczenia na hale sportowe i sale gimnastyczne

Przedstawiamy Państwu ofertę sznurkowych, bezwęzłowych siatek na hale sportowe, które również idealnie spiszą się na sale gimnastyczne. Oferujemy Państwu siatki z materiału polipropylenowego, co zapewni dłuższe użytkowanie naszych polipropylenowych siatek. Nasze siatki idealnie ochronią okna hal sportowych, gimnastycznych, jak i również ścian przed uderzeniami piłek. Posiadamy wysokiej jakości materiał elastyczny, dzięki któremu nasze sznurkowe siatki nie odkształcają się podczas naprężenia. Najbardziej wybieranym przez naszych klientów jest kolor zielony siatki o wielkości oczka 10x10 o grubości sznurka 5mm.

Siatki na hale sportowe

Siatki ochronne na okna do hali sportowej i sali gimnastycznej

Siatki na okna, kotary grodzące (siatki dzielące) siatki ochronne na hale sportowe, piłkochwyty na ściany

Zabezpieczenia siatką okien i ścian na hali sportowej i sali gimnastycznej

Zabezpieczenie hali sportowej i sali gimnastycznej - siatki polipropylenowe

Siatki halowe, ogrodzenia boisk sportowych

Bezpieczna hala sportowa musi spełniać określone wymogi. Ważne jest zabezpieczenie okien przed piłkami, dobrze również, by powierzchnia, w którą trafia piłka, była miękka, dzięki czemu nie zniszczy się ona. Stałym elementem zabezpieczenia hali są siatki, piłkochwyty wykonane z tworzywa sztucznego, dzięki czemu są elastyczne, a zarazem bardzo mocne.

Zabezpieczanie hali sportowej siatką sznurkową

Firma Fulo gwarantuje profesjonalizm w obsłudze wszystkich Klientów. Sprzedajemy wysokiej jakości siatki sznurkowe na wymiar. W naszej przejrzyście zaprezentowanej ofercie znajdą Państwo siatki o różnych rozmiarach oczka, co pozwoli wybrać odpowiednią ochronę zarówno dla hal do gry w pingponga czy tenisa, hokeja, a także siatkówkę lub koszykówkę. Podczas wyboru siatki dobrze jest także zwrócić uwagę na grubość sznurka. Ma ona znaczenie dla widoczności, podobnie jak kolor, który może powodować, że siatka będzie mało widoczna lub będzie się rzucać w oczy.

Najlepsza siatka na piłkochwyty

Materiał, z jakiego powstają nasze siatki sportowe, jest bezpieczny dla zdrowia, ponieważ nie powoduje uczuleń i jest nietoksyczny. Dzięki swym nowoczesnym właściwościom sprawia, że siatki, jakie oferujemy, są trwałe, odporne na pękanie, wytrzymują silny nacisk i uderzenia. Nawet po bardzo długim czasie użytkowania siatki z polipropylenu zachowują swój dobry stan. Dzięki temu hala sportowa zyskuje nie tylko na bezpieczeństwie, ale też zachowuje swój profesjonalny i estetyczny wygląd. Na Państwa uwagę zasługują także nasze niskie ceny. Siatki sportowe z PP są łatwe w montażu i w utrzymaniu.

Produkty w kategorii

Menu

Menu

Zobacz wszystkie
Brak wyników wyszukiwania.

Aby dodać do ulubionych musisz być zalogowany.

Zaloguj się